728x90reklamalani

Aşağıda özelliklerini belirttiğim hanım bakım elemanı olarak iş arıyor (kesinlikle gündüz bakım işi olacakmış, yatılı olmayacak) dürüst ve güvenilir bir aile oldukları için referans olduğumu belirtebilirim. Özelliklerini aşağıda belirtiyorum.
Adı:  İradeUyruğu: Özbek TürküYaşı: 32Eğitimi: Lise mezunu  Türkçesi: “iyi-orta” diyebilirimtelefonu:  0 555 022 98 30
Yazabileceğim özellikleri bunlar. İlgilenenler kendisini doğrudan arayabilirler. Yukarıdaki bilgilere rağmen bir sorusu olan varsa benim numaram 535 864 92 56 ismi de Osman. (ücret, sigorta, çalışma süreleriyle ilgili hiçbir bilgim ve ilgim olmadığını belirtmeliyim)  

Fatih Fethi AKSOYSeri İlanlarAşağıda özelliklerini belirttiğim hanım bakım elemanı olarak iş arıyor (kesinlikle gündüz bakım işi olacakmış, yatılı olmayacak) dürüst ve güvenilir bir aile oldukları için referans olduğumu belirtebilirim. Özelliklerini aşağıda belirtiyorum.Adı:  İradeUyruğu: Özbek TürküYaşı: 32Eğitimi: Lise mezunu  Türkçesi: 'iyi-orta' diyebilirimtelefonu:  0 555 022 98 30Yazabileceğim özellikleri bunlar. İlgilenenler kendisini doğrudan arayabilirler. Yukarıdaki bilgilere...Bağımsız, Tarafsız, Gönüllü