728x90reklamalani

24-27 EKİM 2017

EGZOTİK KIBRIS GEZİSİ

 

“Kıbrıs’ı daha önce böyle gezmediğinize eminiz. Lefkoşa, Mağusa, Girne ve Beşparmak bölgelerini kapsayan, Kıbrıs Barış harekatında yer alan kahramanlarımızın yattığı Boğaz Şehitliği, Kanlı küvet olayının izlerinin sergilendiği Barbarlık Müzesini, Avrupanın en büyük ikona müzelerinden biri olan St. Barnabas Müzesini, vatan şairi Namık Kemal’in esaret yıllarını geçirdiği Namık Kemal zindanını, hayalet şehir Maraş’ı, Beşparmak dağlarının eteklerine kurulmuş, gotik sanatının eşsiz örneklerini, Çıkartma plajını, Mavi Köşkü ve  Kıbrıs tarihine tanıklık etmiş daha nice gezi alanlarını kapsayan, Acapulco Resort Otel Tam Pansiyon Plus konaklamalı nefis Kıbrıs gezimize davetlisiniz.”

PROGRAMIMIZ
24 Ekim 2017, Salı, saat 07:00 Mahallemizden hareket.

1.Gün ( 24 Ekim 2017, Salı )

Mahallemizden hareket ile başlayacak etkinliğimiz Esenboğa Havalimanına ulaşarak PC1881 uçuş kodlu 10:20 Pegasus seferi ile Kıbrıs’a hareket ediyoruz. Ercan Havalimanına inmemizle birlikte bagajlarımızı alarak otelimize transferimizi gerçekleştirecek aracımıza binerek hareket ediyoruz. Otelimize ulaşmamızla birlikte alacağımız öğle yemeğinin ardından odalarımıza yerleşerek istirahate geçiyoruz. İlk günü otelimizde deniz, havuz ve diğer otel üniteleri kullanımı ile geçireceğiz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

2.Gün (25 Ekim 2017, Çarşamba)

Sabah erken saatlerde otelimizde alacağımız kahvaltının ardından saat 09:00 da bizi bekleyen aracımıza binerek Lefkoşa ve Mağusa turumuzla bir günde iki şehri görme imkanını sizlere sunuyoruz. Kıbrıs Barış Harekatında yer alan Kahramanlarımızın yattığı Boğaz Şehitliğinden, Dr. Nihat İlhan Bey’in eşinin ve üç çocuğunun katledildiği kanlı küvet olayının izlerinin sergilendiği Barbarlık Müzesine, tarihi üç giriş kapısından biri olan Girne kapısından, Avrupa’nın en büyük ikona müzelerinden biri olan St. Barnabas Müzesine, Vatan şairi Namık Kemal’in esaret yıllarını geçirdiği Namık Kemal zindanından, hayalet şehir kapalı Maraş’a dopdolu geçecek bir gezi olacak. Doğunun ıssız limanı Mağusa’da Kıbrıs’a özgü hediyelik eşyalar alabilmeniz için alışveriş fırsatı ve medeniyetler şehri Lefkoşa’yı Profesyonel Rehberimiz eşliğinde gözlemleyerek akşam saatlerinde otelimize dönüşe geçeceğiz.  Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

3.Gün (26 Ekim 2017, Perşembe)

Sabah erken saatlerde otelimizde alacağımız kahvaltının ardından saat 09:00 da bizi bekleyen aracımıza binerek Beşparmak ve Girne turumuzun startını veriyoruz. Barış Manastırı anlamına gelen Bellapais manastırını, Beşparmak dağlarının üzerine kurulmuş üç büyük kuleden en batı da yer alan St. Hilarion Kalesi, Kıbrıs Barış Harekatının başlangıç noktası olan Çıkartma Plajı, ilginç mimari yapısıyla Makarios’un avukatı ve Orta Doğu’nun en büyük silah tüccarı İtalyan asıllı Rum olan Pablo Pavilides’in evi, dışarıdan kimsenin göremediği ama içeriden her yerin göründüğü mavi köşk gezilerimizi Profesyonel Rehber eşliğinde gezerek gezi sonrası otelimize dönüyoruz.  Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

4.Gün (27 Ekim 2017, Cuma)

Etkinliğimizin son günü olan bugünü otel üniteleri kullanımı ile geçireceğiz. Sabah kahvaltının ardından odalarımızdan çıkış yaparak, alacağımız öğle yemeği sonunda saat 14:30 da transferimizi gerçekleştirecek aracımıza binerek Lefkoşa Ercan Havalimanına hareket ediyoruz. PC1882 uçuş kodlu Pegasus seferi ile Ankara’ya hareket ediyoruz. 19:00 sularında Ankara’ya ulaşarak, Havalimanında bizi bekleyen aracımıza binerek Mahallemize transfer işlemimizi gerçekleştiriyor ve bir başka Kafka Tur etkinliğinde buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

ÜCRET:  1.500 TL.  Üyeler 1.480 TL.

(Taksit seçenekleri için firma vade farkı ekleyerek işlem yapabilecektir. Tahminen 6 taksit için 50 TL. gibi bir fark olacaktır.)

 

Kesin kayıt için 20 Eylül Çarşamba gününe kadar en az 500 TL. ödeme yapılması gerekmektedir.

 

NELER DAHİL

  • Kıbrıs-Ankara-Kıbrıs Uçak Biletleri, Kıbrıs ve Ankara Alan Transferleri
  • 3 Gece 5 Yıldızlı Acapulco Resort Hotelde Tam Pansiyon Plus Konaklama
  • 3 Sabah Kahvaltı (Otelimizde Açık Büfe) – 2 Öğle Yemeği (Otelimizde Açık Büfe)
  • 3 Akşam Yemeği (Otelimizde Açık Büfe)
  • Programda Belirtilen Geziler, Profesyonel Rehberlik Hizmetleri
  • TURSAB Seyahat Sigortası , Kafka Turizm ve Seyahat Acentası Refakati
  • Gezi Alanlarını İçeren Bilgi Notları

 

NELER HARİÇ

  • Kişisel Harcamalar, Otelden Ekstra Alınacak Hizmetler, Gezi Günleri Öğle Yemekleri (2), Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
Fatih Fethi AKSOYGezi EtkinlikleriGezi Toplulugu24-27 EKİM 2017 EGZOTİK KIBRIS GEZİSİ   “Kıbrıs’ı daha önce böyle gezmediğinize eminiz. Lefkoşa, Mağusa, Girne ve Beşparmak bölgelerini kapsayan, Kıbrıs Barış harekatında yer alan kahramanlarımızın yattığı Boğaz Şehitliği, Kanlı küvet olayının izlerinin sergilendiği Barbarlık Müzesini, Avrupanın en büyük ikona müzelerinden biri olan St. Barnabas Müzesini, vatan şairi Namık Kemal’in esaret yıllarını...Bağımsız, Tarafsız, Gönüllü