728x90reklamalani

14 Ocak 2018 Pazar günü 60 üyenin katılımıyla, Divan başkanlığını Ataman Özdemir, yazman üyelikleri Dilek Yüceel ve Murat Çıtlak ‘ın yaptığı olağan genel kurulumuzda aşağıdaki kararlar alınmıştır.

 1.    Engelsiz Fotoğraf Topluluğu eğitmeni Fazlı Öztürk’e oybirliği ile onur üyeliği verildi.

2.    2018 yılından itibaren, yeni bir Genel Kurul kararı alınıncaya kadar, yıllık üyelik aidatı 30 TL. olarak belirlendi. Genç üyelerin teşvik edilmesi amacıyla 18-25 yaş arasındaki genç üyeler için yıllık aidatı 1 TL olarak belirlendi.

3.    İhtiyaç olması halinde Dernek adına, binek olmayan, araç satın alınması ve İktisadi İşletme kurulması için yönetim kuruluna yetki verildi

4.    Can Yücel Parkında, şu anda boş durumda bulunan camlı mekanın, Çocukların, gençlerin ve emeklilerin kullanacağı şekilde çok amaçlı olarak düzenlenmesi için Çankaya Belediyesi ile görüşmeler yürütmesine karar verildi.

Genel Kurul sonunda yeni yönetim ve denetim kurulu aşağıdaki gibi oluştu. En kısa zamanda YK toplanarak görev dağılımı yapılacaktır.

YÖNETİM KURULU
1 Fatih Fethi Aksoy
2 Halil Ferit Uyar
3 Gönül Öner
4 Fatma Engin
5 Hasan Hüseyin Aslan
6 Neriman Acar
7 Zuhal Yüksel


YÖNETİM KURULU YEDEK
1 Fitnat Çıtlak
2 Nilgün Türker
3 Aytül Aksongur
4 Hasan Beşir
5 Muharrem Dinçer
6 Dilek Yüceel
7 Haldun Yıldırım


DENETİM KURULU
1 Fatma Buket Polat
2 Tuncay Gökduman
3 Müjdem Demet Yücelgen


DENETİM KURULU YEDEK
1 Mustafa Özgün
2 Kemal Akın
3 Beyhan Zülaloğlu

Gündem – Faaliyet Raporu – Bilanço-denetim raporu

faaliyet raporu-bilanço-denetim

Fatih Fethi AKSOYBiten Etkinlik14 Ocak 2018 Pazar günü 60 üyenin katılımıyla, Divan başkanlığını Ataman Özdemir, yazman üyelikleri Dilek Yüceel ve Murat Çıtlak ‘ın yaptığı olağan genel kurulumuzda aşağıdaki kararlar alınmıştır.  1.    Engelsiz Fotoğraf Topluluğu eğitmeni Fazlı Öztürk’e oybirliği ile onur üyeliği verildi. 2.    2018 yılından itibaren, yeni bir Genel Kurul kararı alınıncaya kadar, yıllık üyelik aidatı 30 TL. olarak belirlendi. Genç...Bağımsız, Tarafsız, Gönüllü