728x90reklamalani

 

DORUKKAYA GREENPARK HOTEL

DOĞA GEZİSİ

 

15 Şubat 2018 Perşembe Saat: 08:00

Derneğimize özel gerçekleştireceğimiz bu etkinliğimizde, yayla havasının tertemiz oksijenini içimize çekeceğiz, keyifli yürüyüşler ve eşsiz doğa harikası göletimiz etrafında çevre gezileri yaparak Dorukkaya mevkii içerisinde doğa ile iç içe olacağız. Tekrar tekrar gitmek isteyeceğiniz, harika fotoğraflar çekeceğiniz bu etkinliğimizde sizlerle buluşmaktan mutluluk duyarız.

 

PROGRAMIMIZ:
Sabah saat 08.00’da Derneğimiz önünde hareket ile başlayacak etkinliğimizde, otoban üzerinden devam ederek Dorukkaya’ya ulaşacağız. Güne enerji dolu başlamak adına alacağımız uzayan geç ve zengin açık büfe kahvaltımızın ardından kar dokusu üzerinde, unutulmayacak hatıralar yaşayacağımız gölet çevresi doğa yürüyüşleri ve çevre gezileri gerçekleştireceğiz. Kar oyunları oynayarak eğlenceli dakikalar yaşayacağız. 16.00’da bizim için özenle garnitür eşliğinde hazırlanan tabakta ızgara köfte-pilav-ayran mönümüzü aldıktan sonra 18.00 gibi hareket ederek derneğimize doğru yola çıkacağız.

 

 

GEZİ ÜCRETİ: 105 TL. Üyelere 100 TL.

 

FİYATA  DAHİL  OLAN  HİZMETLER

Özel Araçla Ulaşım, Açık Büfe Kahvaltı, Izgara Öğle Yemeği, Tüm Çevre Gezileri, Kafka Tur Acente Güvencesi fiyatlara dahildir, yemekler su dışında alınan ekstra yiyecek ve içecekler ile kişisel harcamalar hariçtir.

http://www.cigdemim.org.tr/wp-content/uploads/2018/02/dorukkaya-250x180.jpghttp://www.cigdemim.org.tr/wp-content/uploads/2018/02/dorukkaya-65x89.jpgFatih Fethi AKSOYBiten EtkinlikGezi EtkinlikleriGezi Toplulugu  DORUKKAYA GREENPARK HOTEL DOĞA GEZİSİ   15 Şubat 2018 Perşembe Saat: 08:00 Derneğimize özel gerçekleştireceğimiz bu etkinliğimizde, yayla havasının tertemiz oksijenini içimize çekeceğiz, keyifli yürüyüşler ve eşsiz doğa harikası göletimiz etrafında çevre gezileri yaparak Dorukkaya mevkii içerisinde doğa ile iç içe olacağız. Tekrar tekrar gitmek isteyeceğiniz, harika fotoğraflar çekeceğiniz bu etkinliğimizde sizlerle...Bağımsız, Tarafsız, Gönüllü