728x90reklamalani

GÜNÜBİRLİK YEDİGÖLLER GEZİSİ

 01 TEMMUZ 2018 PAZAR

 Ankara, Bolu, Kapankaya Seyirtesrası, Anıtçam, İncegöl, Salzıgöl, Kurugöl, Pisagor Ağacı, Büyükgöl Terasları, Seringöl, Deringöl, Şelale, Dilek Çeşmesi, Gülenkayalar ve Nazlıgöl gezisi.

 01 TEMMUZ 2018 PAZAR:                           ANKARA-BOLU-YEDİGÖLLER-ANKARA

Sabah saat: 07.00’de Derneğimiz önünde buluşup hareket ediyoruz. Ara duraklardan katılımcılarımızı aldıktan sonra araç içinde kahvaltı tabağı ile kahvaltı servisi ve sıcak-soğuk içecek ikramıyla, yolda vereceğimiz mola sonrası Bolu  üzerinden yolumuza devam edip Yedigöller yoluna giriyoruz. Kapankaya Seyirterası’ndan Büyükgöl ve Deringöl’ü seyrederek fotoğraf çekiyoruz. Daha sonra hareket edip Anıtçam’a gidiyoruz. Ana yola  460 metre uzaklıkta, 500 yaşında bir bitki olan Pinus Nigra’yı/Anıtçam ziyaret ettikten sonra araç ile Millipark girişine gidiyoruz. İncegöl ve Sazlıgöl’de yapacağımız gezinti ve fotoğraf çekimi sonrası Pisagor Ağacına gidiyoruz. İlginç oluşumlu kayın ağacını görüp fotoğraf çektikten sonra yürüyerek Büyükgöl Teraslarını görüp göl çevresinde gezinti yaparak Seringöl’ü görüyoruz. Aracımızın gelmesiyle 3.8 Km Mengen yolunda giderek yeni oluşturulan Piknik Alanı’na gidip barbekü menüsü ile öğle yemeğimizi afiyetle yedikten sonra semaverde çay keyfi yapıyoruz. Aracımıza binerek Deringöl yakınında iniyoruz. Gölün sol tarafından Gülenkayalar patikasına doğru keyifli bir gezinti/yürüyüş yapıyoruz. Şelale ve Dilek Çeşmesini gördükten sonra Gülenkayalar patikasına girip kuş sesleri eşliğinde Nazlıgöl’e kadar yürüyoruz. Kurugöl’ü gördükten sonra aracımızın gelmesiyle saat: 17.30’da hareket edip Yedigöller’den ayrılıyoruz. Aynı yol üzerinden yolumuza devam edip Dörtdivan’da vereceğimiz mola sonrası yolumuza devam edip saat: 21.45’te Ankara’ya geliyoruz.

 

                  GEZİ ÜCRETİ:  110 TL  Üyelere 100 TL.           .                             

 

GEZİ ÜCRETİNİ İÇEREN HİZMETLER: Özel ulaşım, araç içinde kahvaltılık sandviç, sıcak-soğuk içecek ikramları, Milli park giriş ücreti(1), barbekü öğle yemeği, çay ikramı, tüm çevre gezileri ve rehberlik hizmetleri gezi ücretine dahil edilmiştir.

 

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER: Kişisel harcamalar ve akşam yemeği gezi ücretine dahil edilmemiştir.

http://www.cigdemim.org.tr/wp-content/uploads/2018/06/Yedigöller-Gezisi.-01-Temmuz-2018-Pazar.doc-250x180.jpghttp://www.cigdemim.org.tr/wp-content/uploads/2018/06/Yedigöller-Gezisi.-01-Temmuz-2018-Pazar.doc-61x89.jpgFatih Fethi AKSOYBiten EtkinlikGezi EtkinlikleriGÜNÜBİRLİK YEDİGÖLLER GEZİSİ  01 TEMMUZ 2018 PAZAR  Ankara, Bolu, Kapankaya Seyirtesrası, Anıtçam, İncegöl, Salzıgöl, Kurugöl, Pisagor Ağacı, Büyükgöl Terasları, Seringöl, Deringöl, Şelale, Dilek Çeşmesi, Gülenkayalar ve Nazlıgöl gezisi.  01 TEMMUZ 2018 PAZAR:                           ANKARA-BOLU-YEDİGÖLLER-ANKARA Sabah saat: 07.00’de Derneğimiz önünde buluşup hareket ediyoruz. Ara duraklardan katılımcılarımızı aldıktan sonra araç içinde kahvaltı tabağı ile kahvaltı servisi...Bağımsız, Tarafsız, Gönüllü