Çiğdem Mahallesinde Yaşam Engel Tanımaz

Çiğdem Mahallesi Kay Projesi

Çiğdem Mahallesi Kay (Kısırlaştır-Aşılat-Yaşat) Projesi

Eğitim Desteği Projesi

Derneğimiz tarafından maddi durumu yeterli olmayan Üniversitesi öğrencilerine destek vermek amacıyla bir EĞİTİM DESTEĞİ FONU oluşturulmuştur.

Bir Meşale de Siz Yakın

Mavi Kapaklar Eğitim Desteği Fonuna Katkı Oluyor

Derneğimizde toplayacağımız kapaklarından elde edeceğimiz geliri eğitim desteği (burs) fonuna aktaracağız. böylece destek verdiğimiz öğrenci sayısını artıracağız. hadi is de topladığınız kapakları derneğimize getirin, sizin de katkınız olsun.

Semt Kütüphanesi

En önem verdiğimiz projelerimizden birisi olan Çiğdemim semt Kütüphanesi; 2001 yılında 300 kitap ve çek yattan bozma bir kitaplık ile başlayan bu proje artık binamıza sığmıyor. Gerek kitap sayısı gerekse de okunma oranıyla bir benzeri daha bulunmayan kütüphanemiz sürekli gelişiyor. Ücretsiz olarak evlere ödünç kitap veriyoruz

E-atık Projesi

Çöp zannederej attığınız buzdolabı gövdesinden, ütü, mobitör plastiğinden, banka yapılabileceğini biliyor muydunuz?Elektronik atıklar tehlikelidir.
toplama kutularına atılıp, ayrı biriktirilmelidir. elektrikli ve elektronik atıklar ayrı toplanmazsa hava, toprak ve suyu kirletir.Here türlü elektronik atığı derneğimize getirebilirsiniz.
derneğimizde biriktirdiğimiz atıkları bu konuda yetkili olan EVCİLER e-atık ve geri dönüşüm firmasına veriyoruz.

Plastik Poşete Hayır

Bez Torba Kullanmakla, Haftada 6 Plastik Torbayı Kullanımdan Çıkarmış Olacaksınız.

Farkında mısınız?

Demokrasiyi Semtlere İndirmek!

Gelişmiş, Canlı, Sıcak, Katılımcı Bir Mahalle İçin