Derneğimiz tarafından maddi durumu yeterli olmayan Üniversitesi öğrencilerine destek vermek amacıyla bir EĞİTİM DESTEĞİ FONU oluşturulmuştur.

4 öğrenciyle başlayan projede 2015 yılında ( Derneğimizin 19.kuruluş yılında) 19 öğrenciye destek verdik. 20 Yılımızı kutladığımız 2016 yılında 20 öğrenciye destek vermeyi planlıyoruz.

Başvuruları 20 Eylül 2016 tarihine kadar derneğimize yapabilirsiniz. ( başvuru formu ve orada yazan belgelerle birlikte) Ön değerlendirme sonucunda görüşmeye çağırıp son kararı veriyoruz. destek almaya hak kazananlara Ekim ayından itibaren 9 ay boyunca aylık 150 TL. destekte bulunuyoruz.

Eğitim Desteği Fonu’na istediğiniz zamanda, miktarda ve vadede katkıda bulunabilirsiniz, ister bir kerede ister aylık, ister 10 TL ister 100 TL… Katkılarınızı derneğimize makbuz karşılığında yapabileceğiniz gibi,

Her yıl Eylül ayı içerisinde yayınlanan yönetmelik ve başvuru formlarındaki şartları sağlayan öğrencilerin , istenilen belgelerle birlikte, bizzat derneğimize gelerek başvuruda bulunması gerekmektedir.